VINYL A PVC
GERFLOR
FORBO
Solid 270
Ambient PVC

Dřevěná podlaha

Dřevěná podlaha – to je odpovědnost vůči životnímu prostředí! Nic nedodá Vašemu bytu styl, teplo a charakter více než dřevěná podlaha.  Dřevěná podlaha = investice do budoucna! Nabízíme vám kvalitní dřevěné podlahy od renomovaných evropských výrobců, kteří patří ke světové špičce v oblasti výroby podlahových krytin jako jsou firmy Kährs, ESCO, TILO, EUROPARKET, BEFAG, HARO, Bauwerk, Solidfloor, LM Flooring a mnozí další. Z široké nabídky dekorů i cenových relací dřevěných podlah si najde tu svou každý.

 

Při výrobě dýhovaných podlah se navíc zachází velmi šetrně s cennými přírodními zdroji. Nášlapná vrstva 0,6mm z ušlechtilého dřeva šetří přírodní zdroje a umožňuje přístup k hodnotným materiálům širšímu okruhu zákazníků, přičemž příznivě ovlivňuje i odolnost této kolekce vůči průrazům. Tenká nášlapná vrstva je totiž maximálně stabilizována nosnou deskou, která jí propůjčuje extrémní odolnost proti průrazu. Ochrana nášlapné vrstvy u níž se v tomto případě nepočítá se zbroušením je doplněna buď několika vrstvami mimořádně odolného laku takové kompozice, která umožňuje dosažení opravdu ryzí tvrdosti anebo je použit olej. Pevné a trvalé uzamčení spár a impregnace nosné desky proti vlhkosti jsou samozřejmostí. Povrchy z ušlechtilých dřev, včetně dřev ovocných stromů, a použití korkového protihlukového kašírování, činí z těchto podlah tu pravou volbu pro náročného zákazníka. 

drevo2

Laminátová podlaha

Patří k velmi oblíbeným podlahám a to nejen díky přijatelné ceně ale i díky dekorům, které jsou k nerozeznání od přírodních materiálů. Nezanedbatelná je i jejich snadná jednoduchá údržba. Díky neomezenému výběru dekorů se trefíte přesně do svých představ. Autentický povrch a formát prken totožných s dřevěnými prkny vaši volbu jen potvrdí. Komfortu si užijete třeba i díky tlumící podložce s  „nejtišší laminátovou podlahou“.

Ti, kteří si chtějí svou podlahu položit sami, je to díky systému zámků hračka.

Marmoleum

Přírodní linoleum je podlaha, která byla inspirována vzájemným souzněním přírody a života lidí. Byla vytvořena tak, aby splňovala i ty nejnáročnější požadavky na moderní vzhled a funkční vlastnosti. Marmoleum je přírodní plovoucí podlahovina vyráběna v lamelách nebo i ve čtvercích. Její vrchní vrstvu tvoří materiál Marmoleum, který je vyráběn ze směsi obnovitelných surovin a tím nepoškozuje životní prostředí. Nejdůležitější složku tvoří lněný olej, který je získáván z rostlin lnu. Společným smícháním s pryskyřicí, dřevitou moučkou, vápencem a přírodními pigmenty vzniká směs, která je pod vysokým tlakem lisována na jutovou textilii. Pod vrchní vrstvou materiálu Marmoleum je umístěna voděodolná, extrémně hustá dřevovláknitá HDF deska opatřená z rubu vrstvou korku. Díky vrchní vrstvě z materiálu Marmoleum® můžeme tuto podlahovinu řadit mezi ekologické podlahové krytiny, které přispívají ke zdravému bydlení. Marmoleum® zajišťuje přirozenou antistatičnost, prach i špínu lze snadno a rychle odstranit. Na jeho povrchu nedochází k množení bakterií, čímž je nejvhodnější podlahovinou pro lidi trpící alergiemi nebo astmatickými obtížemi. Marmoleum® navíc snadno dosahuje pokojové teploty, nestudí, zajišťuje útulnost, pohodlí a pocit tepla. Podlahy z přírodního linolea jsou dodávány s korkovým protihlukovým kašírováním. Potřebujete – li antistatickou, antibakteriální, extrémně odolnou a tichou podlahu z přírodního materiálu, nemůžete si vybrat lépe. Jsou navíc více než vhodné pro pokládku na podklady s kontrolovaným teplovodním topením, jsou extrémně tvarově přesné a některé se dodávají ve dvou vzájemně kombinovatelných formátech dovolujících vytváření unikátních designových obrazců.

Korek

Plovoucí korková podlaha oproti klasické dřevěné, nebo laminátové podlaze skvěle drží teplo. Je velmi odolná, snadno se udržuje a skvěle vypadá. Korkové plovoucí podlahy jsou k dispozici v lamelách, jejichž konstrukci tvoří 3 ucelené, trvale spojené vrstvy.

PVC

Polyvinylchlorid- je tradiční podlahová krytina s dlouhou životností a vysokou odolností. Je hygienická, velmi vhodná i pro alergiky, snadno se udržuje, dobře tlumí kročejový hluk a při chůzi po ní nemáte pocit chladu. V současnosti existuje nepřeberné množství strukturovaných vzorů, motivů i dekorů. Svým vzhledem dokáže nahradit různé druhy dřeva, parkety ale i korek, bambus, dlažbu, kámen. Vyrábí se i ve velice moderních, atraktivních a velmi žádaných abstraktních vzorech.

Vinyl

Chcete-li zkombinovat výhody podlah z PVC a vysokou odolnost proti vlhkosti, zvolte podlahu z vinylu. Dlouhodobě trvanlivá nášlapná vrstva vinylové podlahy z polyuretanu účinně zabraňuje špinění a usnadňuje údržbu. Mají autentickou přírodní struktura dřeva, kamene nebo betonových dlaždic. Vybírat můžete z mnoha kolekcí a z široké škály nadčasových dekorů. Vinylové podlahy mají praktický, snadno udržitelný povrch a jsou příjemné na dotek. Dekory jsou při běžném pohledu k nerozeznání od pravých přírodních materiálů. Všechny vinylové podlahy mají garanci pro pokládku na podlahové topení. Materiálová skladba lamel je velmi pevná a odolná, s minimální roztažností, dimenzovaná právě pro případ vytápěných podlah. Celoplošné lepení přispívá ke zlepšení akustiky v místnosti – tím se liší od plovoucí podlahy.

Renovace

Naše firma provádí kompletní renovace podlahových krytin včetně broušení, tmelení, lakování nebo olejování. Používáme nejkvalitnějších brusky a zařízení renomovaných světových dodavatelů s odsáváním a naši zaměstnanci mají dlouholeté zkušenosti a praxi v oboru. Každoročně se účastní odborných školení v oblasti profesionální renovace a údržby podlahových krytin.

Údržba

Údržba veškerých podlah je velmi důležitá. Chrání a prodlužuje jejich životnost. Chrání podlahu proti usedání špíny a prachu, zabezpečuje povrch proti poškrábání. Speciální ochranná vrstva, která vznikne po aplikaci na povrchu dodá podlaze ochranný filr, vyplní póry v podlaze a podlaha se tak lépe udržuje a není zapotřebí častého mytí.