Naši firmu jsme založili v r. 1993 jako volné sdružení fyzických osob Ivo Tomana a Ing. Karla Fardy za účelem provádění výstavby, rekonstrukcí a adaptací bytových i občanských staveb a to cestou suché výstavby.

Svou činnost jsme zahájili montáži kompletního systému  sádrokartonových konstrukcí, střešních oken a tepelných izolací. Velmi záhy jsme se začali zabývat podlahami a to od provádění hrubých podlah (montovaných, prováděných suchou cestou) až po pokládku všech druhů podlah – plovoucích laminátových a dřevěných třívrstvých, korkových, marmolea, podlah s dřevěnou dýhou, klasických dřevěných palubek a podobně. Provádíme i renovace stávajících dřevěných vlysových podlah a jejich údržbu.

V této oblasti máme tedy již 20-leté zkušenosti.

Veškerou nabídku na trhu podlah naleznete v naší vzorkovně v provozovně firmy na Kasárenské 4 v Opavě. Navštivte nás, rádi se vám budeme věnovat, při rozhodování vám odborně poradíme a bezplatně provedeme zaměření i cenovou nabídku.

V současné době patří sortiment nabídky k největším v regionu.

V poslední době jsme rozšířili naše služby i o prodej a montáž obložkových zárubní a dveří. Vybrali jsme si německého výrobce firmu PRÜM, která nabízí vysokou kvalitu v různých cenových relacích i designu. Tyto dveře si můžete také prohlédnout a vyzkoušet v naší vzorkové prodejně.

Těšíme se vás, pomůžeme Vám vybudovat vaše nové bydlení!

Provádíme zdarma zaměření a vypracujeme cenovou nabídku.

logo_polopruhledne-300x300